Location : Home > C > C0603Y682K5RACTU
C0603Y682K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603Y682K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603Y682K5RACTU CAP CER 6800PF 50V 10 X7R 0603 1008500 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603Y682K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 6800pF 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.