Location : Home > C > C0603Y182K1RACTU
C0603Y182K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C0603Y182K1RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C0603Y182K1RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C0603Y182K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603Y182K1RACTU CAP CER 1800PF 100V 10 X7R 0603 805400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603Y182K1RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0603Y182K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1800pF 10 X7R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com