Location : Home > C > C0603Y152K5RACTU
C0603Y152K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603Y152K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603Y152K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603Y152K5RACTU standard package with RoHS 45630 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603Y152K5RACTU CAP CER 1500PF 50V 10 X7R 0603 1430000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com