Location : Home > C > C0603X5R1H151M
C0603X5R1H151M
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X5R1H151M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X5R1H151M CAP CER 150PF 50V X5R 0201 30000 TDK 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C0603X5R1H151M CAP CER 150PF 50V 20 X5R 0201 1220700 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603X5R1H151M 2013+ 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C0603X5R1H151M SMD 35920 KEMET 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865060253008 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 470 UF 20% 10 V