Location : Home > C > C0603X392K2RACTU
C0603X392K2RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X392K2RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X392K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 3900pF 10 C0G 06 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603X392K2RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603X392K2RACTU CAP CER 3900PF 200V 10 X7R 0603 1228600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603X392K2RACTU CAP CER 3900PF 200V 10 X7R 0603 599600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603X392K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 3900pF 10 C0G 06 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com