Location : Home > C > C0603X391J5GACTU
C0603X391J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X391J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X391J5GACTU CAP CER 390PF 50V 5 NP0 0603 805900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603X391J5GACTU CAP CER 390PF 50V 5 NP0 0603 1343900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603X391J5GACTU CAP CER 390PF 50V 5 NP0 0603 695900 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603X391J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 690pF 5 C0G Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd