Location : Home > C > C0603X333K3RACTU
C0603X333K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X333K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X333K3RACTU CAP CER 0.033UF 25V 10 X7R 0603 1310200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603X333K3RACTU RoHS Compliant 38174 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0603X333K3RACTU standard package with RoHS 46100 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603X333K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.033uF 10 X7R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com