Location : Home > C > C0603X273K5RACTU
C0603X273K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X273K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X273K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 27000pF 10 C0G 06 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603X273K5RACTU CAP CER 0.027UF 50V 10 X7R 0603 894900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603X273K5RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0603X273K5RACTU CAP CER 0.027UF 50V 10 X7R 0603 884900 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603X273K5RACTU CAP CER 0.027UF 50V 10 X7R 0603 1521200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com