Location : Home > C > C0603X273K1RACTU
C0603X273K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X273K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X273K1RACTU CAP CER 0.027UF 100V X7R 0603 1254200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603X273K1RACTU CAP CER 0.027UF 100V X7R 0603 594200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603X273K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 27000pF 10 C0G 0 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com