Location : Home > C > C0603X224J4RACTU
C0603X224J4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X224J4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X224J4RACTU CAP CER 0.22UF 16V 5 X7R 0603 815000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603X224J4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.22uF 5 X7R Lear 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0603X224J4RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0603X224J4RACTU CAP CER 0.22UF 16V 5 X7R 0603 1220300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com