Location : Home > C > C0603X221M5RACTU
C0603X221M5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X221M5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X221M5RACTU CAP CER 220PF 50V 20 X7R 0603 1310300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603X221M5RACTU RoHS Compliant 38094 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0603X221M5RACTU standard package with RoHS 46020 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603X221M5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF 20 X7R Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com