Location : Home > C > C0603X104J4RACTU
C0603X104J4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X104J4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X104J4RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603X104J4RACTU CAP CER 0.1UF 16V 5 X7R 0603 1540300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603X104J4RACTU CAP CER 0.1UF 16V 5 X7R 0603 892300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603X104J4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF 5 X7R Learn 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com