Location : Home > C > C0603X102J3GACTU
C0603X102J3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X102J3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X102J3GACTU CAP CER 1000PF 25V 5 NP0 0603 705800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603X102J3GACTU CAP CER 1000PF 25V 5 NP0 0603 1243800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603X102J3GACTU CAP CER 1000PF 25V 5 NP0 0603 595800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603X102J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1000pF 5 C0G Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd