Location : Home > C > C0603S681K3RACTU
C0603S681K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603S681K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603S681K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 680pF 10 Learn Mo 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603S681K3RACTU RoHS Compliant 38054 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0603S681K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 680pF 10 Learn Mo 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603S681K3RACTU CAP CER 680PF 25V 10 X7R 0603 777500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.