Location : Home > C > C0603S272K1RACTU
C0603S272K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C0603S272K1RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C0603S272K1RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C0603S272K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603S272K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2700pF 10 X7R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603S272K1RACTU CAP CER 2700PF 100V 10 X7R 0603 1259700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com