Location : Home > C > C0603S103J5RACTU
C0603S103J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C0603S103J5RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C0603S103J5RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C0603S103J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603S103J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 10000pF 5 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603S103J5RACTU CAP CER 10000PF 50V 5 X7R 0603 600200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603S103J5RACTU standard package with RoHS 45540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603S103J5RACTU CAP CER 10000PF 50V 5 X7R 0603 705400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.