Location : Home > C > C0603S102K1RACTU
C0603S102K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C0603S102K1RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C0603S102K1RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C0603S102K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603S102K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1000pF 10 X7R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603S102K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1000pF 10 X7R Le 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603S102K1RACTU CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0603 878400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603S102K1RACTU standard package with RoHS 45210 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.