Location : Home > C > C0603S102J5RACTU
C0603S102J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C0603S102J5RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C0603S102J5RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C0603S102J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603S102J5RACTU CAP CER 1000PF 50V 5 X7R 0603 1413000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603S102J5RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C0603S102J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 5 X7R Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com