Location : Home > C > C0603C821G1GACTU
C0603C821G1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C821G1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C821G1GACTU CAP CER 820PF 100V 2 NP0 0603 701300 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0603C821G1GACTU CAP CER 820PF 100V 2 NP0 0603 596100 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0603C821G1GACTU CAP CER 820PF 100V 2 NP0 0603 1348600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C821G1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 820pF 2 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com