Location : Home > C > C0603C820F1GALTU
C0603C820F1GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C820F1GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C820F1GALTU CAP CER 82PF 100V 1 NP0 0603 593400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C820F1GALTU CAP CER 82PF 100V 1 NP0 0603 698600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C820F1GALTU CAP CER 82PF 100V 1 NP0 0603 1333900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35455 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories ARM 50MM W/FUNNEL SOLO OR DUO