Location : Home > C > C0603C750K5GACTU
C0603C750K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C750K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C750K5GACTU CAP CER 75PF 50V 10 NP0 0603 606300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C750K5GACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0603C750K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 75pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com