Location : Home > C > C0603C750F1GACTU
C0603C750F1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C750F1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C750F1GACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C0603C750F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 75pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C750F1GACTU standard package with RoHS 45530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C750F1GACTU CAP CER 75PF 100V 1 NP0 0603 1234000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C750F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 75pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C750F1GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
312-7E Switches Rotary Switches Rotary Switch 7 Position SP7T 30A (AC/DC) 300VAC Panel Mount