Location : Home > C > C0603C681K5RALTU
C0603C681K5RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C681K5RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C681K5RALTU CAP CER 680PF 50V 10 X7R 0603 894300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C681K5RALTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0603C681K5RALTU CAP CER 680PF 50V 10 X7R 0603 784300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C681K5RALTU CAP CER 680PF 50V 10 X7R 0603 1432300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C681K5RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 680pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com