Location : Home > C > C0603C681J5RALTU
C0603C681J5RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C681J5RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C681J5RALTU CAP CER 680PF 50V 5 X7R 0603 813600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C681J5RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 680pF X7R 5 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com