Location : Home > C > C0603C562J8RACTU
C0603C562J8RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C562J8RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C562J8RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 5600pF 5 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C562J8RACTU CAP CER 5600PF 10V 5 X7R 0603 1349600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com