Location : Home > C > C0603C560G5GALTU
C0603C560G5GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C560G5GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C560G5GALTU CAP CER 56PF 50V 2 NP0 0603 698500 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0603C560G5GALTU CAP CER 56PF 50V 2 NP0 0603 593300 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C560G5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 56pF C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd