Location : Home > C > C0603C510G1GACTU
C0603C510G1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C510G1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C510G1GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C510G1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 51pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C510G1GACTU CAP CER 51PF 100V 2 NP0 0603 599900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.