Location : Home > C > C0603C479J5GACTU
C0603C479J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C479J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C479J5GACTU CAP CER 4.7PF 50V 5 NP0 0603 1348000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C479J5GACTU CAP CER 4.7PF 50V 5 NP0 0603 688000 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C479J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47000uF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com