Location : Home > C > C0603C472J9RALTU
C0603C472J9RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C472J9RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C472J9RALTU standard package with RoHS 45850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C472J9RALTU CAP CER 4700PF 6.3V 5 X7R 0603 1232200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C472J9RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 4700pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com