Location : Home > C > C0603C471J4RACTU
C0603C471J4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C471J4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C471J4RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C471J4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 470pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C471J4RACTU standard package with RoHS 45570 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C471J4RACTU CAP CER 470PF 16V 5 X7R 0603 1431000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com