Location : Home > C > C0603C393K3RALTU
C0603C393K3RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C393K3RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C393K3RALTU CAP CER 0.039UF 25V 10 X7R 0603 1433000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C393K3RALTU CAP CER 0.039UF 25V 10 X7R 0603 785000 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C393K3RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.039uF 10 X7R 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0603C393K3RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.039uF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com