Location : Home > C > C0603C331J5RALTU
C0603C331J5RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C331J5RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C331J5RALTU CAP CER 330PF 50V 5 X7R 0603 814100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C331J5RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 330pF 5 X7R 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com