Location : Home > C > C0603C331J5GALTU
C0603C331J5GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C331J5GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C331J5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 330pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C331J5GALTU standard package with RoHS 45450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C331J5GALTU CAP CER 330PF 50V 5 NP0 0603 1326800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com