Location : Home > C > C0603C331J5GACAUTO
C0603C331J5GACAUTO
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C331J5GACAUTO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C331J5GACAUTO CAP CER 330PF 50V 5 NP0 0603 985300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C331J5GACAUTO CAP CER 330PF 50V 5 NP0 0603 1535300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C331J5GACAUTO CAP CER 330PF 50V 5 NP0 0603 875300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C331J5GACAUTO Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330pF 50volts 5 C0G Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd