Location : Home > C > C0603C270K1GACTU
C0603C270K1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C270K1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C270K1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 27pF 10 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C270K1GACTU CAP CER 27PF 100V 10 NP0 0603 1339000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C270K1GACTU CAP CER 27PF 100V 10 NP0 0603 712700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.