Location : Home > C > C0603C241K5GACTU
C0603C241K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C241K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C241K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 240pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C241K5GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C241K5GACTU CAP CER 240PF 50V 10 NP0 0603 1522000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com