Location : Home > C > C0603C224Z8VACTU
C0603C224Z8VACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C224Z8VACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C224Z8VACTU CAP CER 0.22UF 10V Y5V 0603 814700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C224Z8VACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0603C224Z8VACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.22uF Y5V -20+80 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com