Location : Home > C > C0603C222K5RACAUTO
C0603C222K5RACAUTO
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C222K5RACAUTO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C222K5RACAUTO CAP CER 2200PF 50V 10 X7R 0603 877800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C222K5RACAUTO CAP CER 2200PF 50V 10 X7R 0603 882600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C222K5RACAUTO 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C0603C222K5RACAUTO Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200pF 50volts 10 X7R Lea 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd