Location : Home > C > C0603C221K5RACAUTO
C0603C221K5RACAUTO
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C221K5RACAUTO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C221K5RACAUTO CAP CER 220PF 50V 10 X7R 0603 875200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C221K5RACAUTO CAP CER 220PF 50V 10 X7R 0603 985200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0603C221K5RACAUTO CAP CER 220PF 50V 10 X7R 0603 880000 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875105544001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V SMD