Location : Home > C > C0603C220D5GACTU
C0603C220D5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C220D5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C220D5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22pF C0G 0.5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C220D5GACTU CAP CER 22PF 50V NP0 0603 788100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C220D5GACTU standard package with RoHS 45400 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.