Location : Home > C > C0603C132K1GACTU
C0603C132K1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C132K1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C132K1GACTU CAP CER 1300PF 100V 10 NP0 0603 1517500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C132K1GACTU CAP CER 1300PF 100V 10 NP0 0603 888500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C132K1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1300pF 10 C0G 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0603C132K1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 1300pF 10 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com