Location : Home > C > C0603C130K5GACTU
C0603C130K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C130K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C130K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 13pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C130K5GACTU CAP CER 13PF 50V 10 NP0 0603 610900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.