Location : Home > C > C0603C105K8PALTU
C0603C105K8PALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C105K8PALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C105K8PALTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C105K8PALTU CAP CER 1UF 10V 10 X5R 0603 896000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C105K8PALTU CAP CER 1UF 10V 10 X5R 0603 790800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C105K8PALTU CAP CER 1UF 10V 10 X5R 0603 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C0603C105K8PALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volt 1uF 10 X5R Learn M 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
C0603C105K8PALTU CAP CER 1UF 10V 10 X5R 0603 1522300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com