Location : Home > C > C0603C104J4RALTU
C0603C104J4RALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C104J4RALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C104J4RALTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C104J4RALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C104J4RALTU CAP CER 0.1UF 16V 5 X7R 0603 891800 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0603C104J4RALTU CAP CER 0.1UF 16V 5 X7R 0603 786600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0603C104J4RALTU CAP CER 0.1UF 16V 5 X7R 0603 1527100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com