Location : Home > C > C0603C102J5GALTU
C0603C102J5GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C102J5GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C102J5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C102J5GALTU CAP CER 1000PF 50V 5 NP0 0603 902000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0603C102J5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C102J5GALTU 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C0603C102J5GALTU standard package with RoHS 45940 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.