Location : Home > C > C0603C102J1HACTU
C0603C102J1HACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C102J1HACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C102J1HACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C0603C102J1HACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF +/-5 X8R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C102J1HACTU CAP CER 1000PF 100V 5 X8R 0603 791600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.