Location : Home > C > C0603C101J5GAC7411
C0603C101J5GAC7411
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C101J5GAC7411 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C101J5GAC7411 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C101J5GAC7411 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 100pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C101J5GAC7411 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C0603C101J5GAC7411 CAP CER 100PF 50V 5 NP0 0603 693800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C101J5GAC7411 CAP CER 100PF 50V 5 NP0 0603 588600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0603C101J5GAC7411 Pb Free 8299 KEMET 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-60400 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 4MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 100M