Location : Home > C > C0603C0G1H6R8C
C0603C0G1H6R8C
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C0G1H6R8C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C0G1H6R8C Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8pF 0.25pF 50Volts 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C0G1H6R8C CAP CER 6.8PF 50V NP0 0201 882200 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.