Location : Home > C > C0603C0G1H4R7B
C0603C0G1H4R7B
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C0G1H4R7B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C0G1H4R7B Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C0G1H4R7B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7pF 0.1pF 50Volts 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C0G1H4R7B CAP CER 4.7PF 50V NP0 0201 981200 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.