Location : Home > C > C0603C0G1H0R5B
C0603C0G1H0R5B
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C0G1H0R5B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C0G1H0R5B CAP CER 0.5PF 50V NP0 0201 808000 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C0G1H0R5B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.5pF 0.1pF 50Volts 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com